8 kwietnia 2024 (pon) - sala Roma - prezentacja aktywności Stolicy Mądrości

Kto się wybiera na prezentację aktywności w Stolicy Mądrości 8 kwietnia (poniedziałek) o 19:00 w sali Roma przy ul Nowogrodzkiej 51?

Krótka prezentacja adresowana będzie do innych wspólnot i inicjatyw katolickich w Warszawie. Jej celem jest zachęcenie do udziału i rozwoju aktywności w Stolicy i poznanie się. Chętnych proszę o kontakt w celu koordynacji prezentacji (mamy ograniczony czas) z Michałem Masiorem, tel. 506811199.

Ja się postaram tam dotrzeć.
Pan inż. mnie bardzo zachęcił wczoraj.

1 polubienie

2024-04-08T17:00:00Z

Jeżeli ktoś ma ochotę się zabrać samochodem że St.Miłosny, to zapraszam do mnie do auta…

A jaki bedzie program calego wieczoru?

Ma być prezentacja Stolicy Mądrości oraz Wiary i Światła. Formuła przewiduje prezentację dwóch organizacji na jednym spotkaniu.

Potem po prezentacjach mają być rozmowy kuluarowe…

Ale jakieś bliższe szczegóły też chętnie bym poznał. Np. ile czasu będziemy mieli na prezentację SM, czy należy zgłosić organizatorom kto od nas przyjdzie wcześniej, itp…?




1 polubienie

Szkoda, że z Waldkiem musieliśmy wyjść wcześniej, bo wreszcie się nie dowiedziałem, co to jest ten Networking w Kościele…

Dodam, że ich mail to:

mim.spotkania@gmail.com

Przyznam, że napisałem wczoraj rano na tego maila i do tej pory nie mam odpowiedzi…

Jeżeli to jest networking, to bardzo powolny;⁠)

Następne spotkanie: 08.05.2024
Start: 18:00 Msza Święta w kościele św. Barbary, potem 19:00 networking, prezentacje

Jakie organizacje będą się prezentować?